یک ساعت پای سخن اهالی روستای نشلج

فقط کافی است یک ساعت پای سخنان اهالی روستای نشلج بنشینید.اکثر اهالی از وضعیت روستا ناراضی هستند.حیف و میل شدن بیت و المال سخن همیشگی آنها است.

چرا اعضای محترم شورای اسلامی و دهیار شفاف سازی نمی کنند؟

قسمتی از این حرف ها و یا اصلا شایعات را به صورت دیکته دوران دبستان برای اعضای محترم شورا و دهیار می نویسم شاید به اینصورت مسئله را درک کنند:

١- تعاونی مصرف روستا تعطیل شد،اقلام کوپنی را از روستا های دیگر تهیه کنید،دهیاری محل شرکت تعاونی روستا را خریده است و می خواهد آن را اجاره دهد.

٢- دهیاری یک دستگاه مینی بوس برای ایاب و ذهاب اهالی خرید،دهیاری این مینی بوس را ١١ میلیون تومان از شهرداری نیاسر خرید،دهیاری مینی بوس را ٣٠ میلیون تومان فروخت،معامله خوبی بود ، حالا میرسیم سر تقسیم سهم!

٣- محل پایگاه روستا به ابتدای روستا انتقال پیدا می کند،جای خوبی نیست چون  اعضای پایگاه یا سختشان است به آنجا بروند و یا می ترسند ، دهیاری محل پایگاه را خرید،برای چه ؟ نمی دانم

۴- ساخت درمانگاه روستای نشلج آغاز شد،مراسم افتتاح آن انجام شد،دهیار وظیفه شناس ما از خیر سازنده (آقای سید امین اله میر فتاحی) درخواست پرداخت ١ تا ٧ میلیون تومان جهت پروانه ساخت می کند،آقای میر فتاحی : از همه جا خوردید ، این جا هم بله!!!

۵- تمام معابر اصلی روستا آسفالت می شود،کار بدون زیر سازی آغاز می شود، پولمان تمام شده است ، پس ایستگاه را با سنگ پر می کنیم ،هنگام ورود به ایستگاه با صحنه ی بسیار زیبایی برخورد می کنیم!!!

 

تمام شد...قضاوت با شما!؟!؟

/ 2 نظر / 18 بازدید
منتقد اما نه بدون انصاف

سلام حرف شما تا اندازه ای درست ولی کمی انصاف هم به خرج بده محل پایگاه هنوز فروخته نشده وشاید هرگز فروخته نشود ولی جمعه ها دهیاری برای برقراری منیت پایین ده و اسکان نیروهای پایگاه در روز جمعه به کار گرفته است.

سجاد

دمت گرم به کارت ادامه بده راستی حمید جان میتونی تو کار وبلاگ نویسی یه کم منو راهنمایی کنی تا وبلاگ خوبی داشته باشم. ممنون