کلمه ای آشنا ... آینده ی نزدیک

این خبر را بخوانید:
«این شورای اسلامی به منظور نصب انشعاب های آب شرب روستا به شبکه جدید جهت تحویل شبکه به شرکت آبفار شهرستان کاشان و آلودگی آب شرب پیگیری های بسیاری انجام داده که نتیجه آن تکمیل فرمهای شناسایی مشترکین به شرکت آبفار بود و این مطلب را در ایام دهه فجر دنبال نموده و به اهالی اعلام کردیم و تأکید نمودیم اگر تا پایان بهمن ماه اهالی مدارک مالکیت سهام آب خود را به دهیاری تحویل دهند نصب انشعابها تا پایان اردیبهشت ماه خاتمه خواهد یافت ولی متأسفانه همکاری اهالی صورت نگرفت و این موضوع تا پایان تاریخ 15/2/88 ادامه پیدا کرد و پس ارائه فرمهای مذکور به شرکت آبفار مقرر گردیده است در صورتی که اهالی مبالغ اعلام شده (کنتور-اتصالات و هزینه نصب)که حدوداً یک میلیون و دویست هزار ریال خواهد بود به زودی تحویل دهیاری نمایند نصب انشعابهای آب شرب شروع خواهد شد لذا با توجه به اینکه آسفالت و ساماندهی معابر روستا و همچنین بهداشتی سازی آب شرب در گرو نصب انشعابهای منازل می باشد از اهالی محترم تقاضا داریم مبالغ یاد شده را هر چه سریعتر به حساب دهیاری واریز نمایند تا ان شاا... در آینده ای نزدیک شاهد رفع آلودگی آب شرب و آسفالت معابر روستا باشیم. »  


این خبر در تاریخ یکم خرداد ماه 1388 ، درست یکسال پیش ، در ماهنامه العباس ، متعلق به کانون فرهنگی مذهبی العباس نشلج ، به نقل از اعضای شورای اسلامی روستای نشلج به چاپ رسیده است.
هنوز این آینده ی نزدیک نرسیده و هیچکدام از کارهای بالا انجام نشده است. و اکنون چه کسی جوابگو است ... آیا باز هم بدون جواب خواهیم ماند؟!

/ 0 نظر / 19 بازدید