ششمین همایش شیرخوارگان حسینی در روستای نشلج

مسئول مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) منطقه کاشان از برگزاری ششمین همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با اولین جمعه ماه محرم در کاشان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان علی اصغر شاطری عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سراسر ایران و 30 کشور از پنج قاره جهان ششمین همایش شیرخوارگان حسینی در مسجد صادقیه کاشان و در سایر توابع شهرستان نظیر بادرود، نیاسر، برزک، قمصر، ابوزیدآباد، نوش آباد، مشکات، راوند، سفیدشهر، فین، خزاق، مرق، نشلج برگزار می‌شود.
وی افزود: در این همایش بیش از 5000 دست لباس سبز رنگ مخصوص، برای کودکان دارای سن حداکثر دو سال آماده شده که به متقاضیان حضور در همایش داده می‌شود.
مسئول مجمع جهانی علی اصغر منطقه کاشان اضافه کرد: همچنین به کودکانی که نامشان علی اصغر است به رسم یادبود هدیه‌ای اهداء می‌شود.
به گفته وی، دو نشریه فرهنگی با عنوان "خونی که به آسمان رفت " و "تربت کربلا " با تیراژ 3 هزار نسخه نیز برای تشریح مسائل کربلا با محوریت حضرت علی اصغر (ع) توزیع شده ‌است.
شاطری، برگزاری نشست روان‌شناسانه تربیت با عنوان روان‌شناسی " تربیت کودک " که با حضور اساتید دانشگاه و حوزه در هفتمین روز ماه محرم در سالن اجتماعات مدرسه راهنمایی علی اصغر (ع) شهرستان کاشان برگزار می‌شود را از دیگر اقدامات این مجمع برشمرد.

/ 0 نظر / 20 بازدید